Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 FOTOBUDKA RAMECZKA

 

Fotobudka to nowa pozycja w usługach ślubnych, które oferuję. Fotobudka składa się między innymi z aparatu- lustrzanki firmy Canon, profesjonalnej drukarki, ekranu 21 cali, lampy błyskowej oraz oświetlenia LED. Mogą Państwo wybrać spośród kilku pakietów cenowych, taki który najbardziej Państwu odpowiada. Każdy pakiet zawiera zestaw zabawnych gadżetów oraz zestaw ram, które sprawią że zdjęcia będą eleganckie i oryginalne. Tło fotograficzne, a także układ, tło i napisy na zdjęciach są do wyboru przez klienta.

 

ZAPRASZAM NA STRONĘ INTERNETOWĄ: https://www.facebook.com/fotorameczka/ oraz na www.fotorameczka.pl

 

USŁUGI DEKORACYJNE "DECORUM"

 

To firma, która od wielu lat ze smakiem dekoruje weselne sale oraz Kościoły. Dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół, spełnianie każdych kolorystycznych marzeń Par Młodych, a także wielka pomysłowość, wystroje tematyczne- to wszystko charakteryzuje Małgosie, która z pomocą innych osób sprawi, że każda przestrzeń będzie wyglądała pięknie i wyjątkowo! Firma działa głównie na terenie Legnicy, Wrocławia, całego Dolnego Śląska i okolic.

 

ZAPRASZAM NA STRONĘ INTERNETOWĄ:  www.decorum.net.pl

 

SKRZYPACZKA HANIA GAWLIŃSKA

 

Z Hanią współpracuję już od dłuższego czasu. Bardzo często gramy na ślubach w duecie. Takie duety brzmią wyjątkowo i oryginalnie. Hania jest absolwentką Akademii Muzycznej, od kilku lat swoją grą uświetnia ceremonie ślubne w Kościołach oraz plenerach. Cechuje Ją wrażliwość muzyczna, piękny dźwięk oraz profesjonalizm! 

 

ZAPRASZAM NA STRONĘ INTERNETOWĄ:  www.haniagawlinska.net