Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

JAK DZIAŁA FOTOBUDKA?

Fotobudka to wyjątkowa atrakcja, która jest świetną formą zabawy na każdym przyjęciu weselnym, imprezie firmowej lub urodzinowej, a także studniówkach i innych imprezach rodzinnych. Nasza fotobudka składa się z najlepszego sprzętu- aparatu (lustrzanki Canon), drukarki ( drukującej zdjęcia w bardzo szybkim tempie), z 21 calowego ekranu oraz lampy błyskowej i oświetlenia LED ( co pozwala na jak najlepsze dostosowanie oświetlenia do danych warunków).  

 

Oferujemy Fotobudke głownie na terenie Wrocławia i Legnicy, ale także na całym Dolnym Śląsku, w województwie wielkopolskim, opolskim oraz lubuskim.

 

Zdjęcia drukowane przez fotobudke stanowią doskonałą pamiątkę zarówno dla uczestników, jak i dla Pary Młodej, która może prosić o wklejanie zdjęć do przygotowanej księgi gości.

 

Zdjęcia oferowane przez nas są najwyższej jakości. Układ, kolorystyka oraz napisy na zdjęciach są zależne od klientów. Zdjęcia drukowane są w opcji 10x15 lub w postaci paska (kliszy) z czterema zdjęciami. 

 

W każdym pakiecie proponujemy różnego typu gadżety (okulary, wąsy, usta, napisy), tła zdjęciowe do wyboru,a  także oryginalny dodatek, którym jest zestaw ram. Dysponujemy zestawem ram białych, złotych oraz drewnianych- rustykalnych. Dzięki temu charakter zdjęć można dostosować do klimatu uroczystości/eventu. Wybrane zdjęcia z każdej imprezy umieszczane na naszym facebooku, dzięki czemu goście mogą wrócić do wesołych wspomnień. 

 

Za dodatkową opłatą:

  • Pendrive ze wszystkimi zdjęciami- 50zł
  • Spersonalizowana księga gości z czarnymi kartami, zestawem metalicznych pisaków i odpowiednią taśmą do wklejania zdjęć- 100-200zł w zależności od księgi.
  • Dodatkowo 1zł za każdy km (liczone w jedną stronę)
  • Każda dodatkowa godzina 200zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pola oznaczone * są wymagane.